Kompānija TENAX ir dibināta Dobelē 1991 gadā Latvijā, un šodien ir lielākais būvķīmijas (hermētiķu un līmju), sendvičtipa paneļu, arī siltumizolācijas materiālu ražotājs Baltijas valstīs. Kompānija nodarbina vairāk kā 150 augsti kvalificētus speciālistus.

No 2008.gada 1.janvāra ir veiktas izmaiņas SIA TENAX struktūrā. Ar nolūku pilnveidot uzņēmuma sadarbību ar klientiem un piegādātājiem, arvien paaugstināt kompānijas darbības efektivitāti, specializēties katrā no uzņēmuma darbības jomām, SIA TENAX reorganizē struktūru precīzi iezīmējot un nodalot divus darbības virzienus. Rezultāta tiek izveidoti divi meitas uzņēmumi: SIA TENACHEM (celtniecības un stikla pakešu hermētiķu, industriālu līmju ražotājs) un SIA TENAPORS (siltumizoācijas materiālu, sendvičpaneļu un paliekošo veidņu sistēmu ražotājs).

2011. gada  1.augustā SIA TENAX  uzsāka īstenot pētniecības projektu/us farmācijas kompetences centra SIA „Pharma and Chemistry Competence Centre of Latvia” ietvaros, kas š. g. 5. aprīlī ar V/a „Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra” noslēdza līgumu Nr. L-KC-11-0001 par projekta „Pharma and Chemistry Competence Centre of Latvia” īstenošanu.
Vairāk informācijas www.pcccl.lv.